مشخصات انواع کانکس , ماموت|ساندویچ پانل ,ساندویچ پنل , ساندویچ پانل سقفی , ساندویچ پانل دیواری , پانل ساندویچی , پانل دیواری , پانل سقفی

مشخصات انواع کانکس

انواع کانکس عبارت است از : کانکس ، کانکس مسکونی ، کانکس اداری ، کانکس ویلایی ، کانکس فروشگاهی ، کانکس پلیس ، کانکس صحرایی ، کانکس پیش ساخته ، کانکس چوبی ، کانکس آلاچیق ، کانکس کاروان ، کانکس ثابت ، کانکس متحرک ، کانکس دوچرخه ، کانکس دوطبقه ، کانکس چند قلو ، کانکس مخابراتی ، کانکس مدیریتی ، کانکس کارگاهی ، کانکس اسکان ، کانکس امداد می باشد .

مزایای استفاده از کانکس در مقایسه با ساختمان (بنا) سنتی

– کانکـس قابـل فروش مجـدد است ولـی ساختمـان روی زمیـن ساختـه شـده و جـدا از زمیـن قابـل فـروش نیست .

– کانکـس فوری ساختـه میشـود و اکثـراً آمـاده تحویـل است ولی ساختمـان در طـولانی مـدت سـاخته می شود.

– کانکس قابل جابجایی از یک مکان به مکان جدید است ولـی ساختمان روی زمیـن قابلیت جابجایی نـدارد .

انواع ساندویچ پنل ماموت , انواع پانل ها , انواع پوشش دیوار , تولدی کننده ساندویچ پانل ماموت سقفی , انواع پوشش سقف , دیوار ساندویچ پانل ماموت , انواع پوشش سقفی , انواع پوشش سقف شیب دار , تولید کننده ساندویچ پانل ماموت دیواری , درباره ساندویچ پانل ماموت

انواع ساندویچ پنل ماموت , انواع پانل ها , انواع پوشش دیوار , تولدی کننده ساندویچ پانل ماموت سقفی , انواع پوشش سقف , دیوار ساندویچ پانل ماموت , انواع پوشش سقفی , انواع پوشش سقف شیب دار , تولید کننده ساندویچ پانل ماموت دیواری , درباره ساندویچ پانل ماموت

کانکس به یک یا چندین اتاقک پیش ساخته که در کنار هم قرار گرفته اند که اجزاء اصلی آن را ورق گالوانیزه و پروفیل میباشد.این سازه ها قابل حمل وجابجا کردن می باشد. و در مواقعی که امکان ساخت بناهای سنتی نباشد از کانکس استفاده میشود .که دارای عایق پلی استایرن یا پلی یورتان میباشد .

انواع کانکس : ۱-کانکس اداری   ۲-کانکس خوابگاهی  ۳-کانکس نگهبانی ۴-کانکس سرویس بهداشتی ۵-کانکس ویلایی   ۶-کانکس بازیافت زباله   ۷-کانکس دو طبقه   ۸-کانکس پیش ساخته

کانکس سه  اتاقه: این نوع کانکس دارای سه اتاق مجزا با سه درب مجزا می باشد.که هر اتاق با یک درب داخلی به هم ارتباط دارند این نوع کانکس برای جدا سازی واحدهای اداری می باشد.مانند  جداسازی واحد مالی از واحد فنی ،واحد تدارکات مزیت این کانکس در این است که شما در هر وقت که بخواهید می توانید یک واحد را تعطیل کنید و یک واحد را تا پایان وقت اداری باز نگهدارید یعنی با تعطیلی یک واحد هیچ تأثیری در دیگر واحدها ندارد.

کانکس دو  اتاقه با آبدارخانه : در این نوع کانکس شما دارای دو اتاق مجزا و یک آبدارخانه هستید که در این آبدارخانه یک سینک و آبچکان وجود دارد و همینطور یک دریچه ویک هواکش ۴۰*۴۰ وجود دارد.شما در این نوع کانکس دغدغه پذیرایی از مهمانها را ندارید چون در این کانکس شما دارای یک آبدارخانه کامل دارید .

کانکس دو  اتاقه با آبدارخانه و سرویس بهداشتی  :  این کانکس علاوه بر تمام مشخصات کانکس دواتاقه با آبدارخانه را دارد دارای یک سرویس بهداشتی و حمام است.تمام وسایل یک سرویس بهداشتی وحمام در این کانکس مانندآینه،جای مایع دستشویی، جای حوله،جای صابون،روشویی،علمک دوش وجود دارد. کف سرویس های بهداشتی عمدتاً فایبر گلاس یا سرامیک یا آلومینیوم آجدار می باشد .

کانکس خوابگاهی : کانکس هایی که محل استراحت و خوابیدن پرسنل باشند را کانکس خوابگاهی می گویند که عمدتاً این کانکس ها بصورت سالنی می باشد. ودر بعضی از آنها هم یک سرویس بهداشتی وجود دارد . این نوع کانکسها در ابعاد مختلف می باشد. معمولاً این کانکسها به خاطر استفاده شدن از آن به عنوان استراحتگاه از کیفیت معمولی می باشد. این کانکسها به خاطر هوییت خوابگاهی دائماً در حال جابجایی است که این امر باعث آسیب های زیادی به کانکس می رساند .