ورق فلاشینگ , ماموت|ساندویچ پانل , ساندویچ پنل , ساندویچ پانل سقفی , ساندویچ پانل دیواری , پانل ساندویچی , پانل دیواری , پانل سقفی

ورق فلاشینگ

جهت نصب ساندویچ پانل نیاز به پروفیلهای مختلف از جنس ورق ساندویچ پانل می باشد که شرکت قابلیت تولید هر نوع فلاشینگ که در نصب و زیباسازی ساندویچ پانل NC با بهره گیری از دستگاههای خم بعد از نصب استفاده می باشد را دارد .

فلاشینگ ها قطعاتی جانبی می باشند که جهت نصب ساندویچ پانل ها از آنها استفاده میشود و جهت تولید آنها نیاز به پروفیلهای مختلف از جنس ورق ساندویچ پانل می باشدکه شرکت با بهره گیری از دستگا ه های خم NC قابلیت تولید هر نوع فلاشینگ که در نصب و زیبا سازی ساندویچ پانل موثر باشد را قادر خوهد بود که به انواع : فلاشینگ تاج ، زیر تاج ، فلاشینگ زاویه دار کنج و … تقسیم می شود .

 

از جمله مزایای فلاشینگ نما می توان به موارد زیر اشاره کرد :
۱– پنهان نمودن خرپای شیروانی
۲– جلوگیری از پیچیدن باد در سازه که ممکن است باعث کنده شدن ورق های شیروانی شود.
۳
– ایجاد نمایی زیبا در زیر سقف های شیروانی

۴– آب بندی مناسب سقف شیروان

مواد مصرفی فلاشینگ (Flashing) :

۱-  ورق سیاه روغنی
۲-  ورق گالوانیزه
۳-  ورق استن لس استیل
۴-  ورق رنگی
۵-  رنگ کوره ای و یا الکترواستاتیک
۶-  پرچ
۷-  الکترود

فلاشینگ

فلاشینگ (Flashing)  ابزاری جهت کاور نمودن سقف شیروانی، قرنیز پنجره و پشت بام است که مانع از ریزش آب بر روی دیوارهای ساختمان می شود .

فلاشینگ نما ابزاری است که اغلب جهت آب بندی نمای ساختمان و پنهان نمودن سازه شیروانی به کار می رود. این ابزار با توجه به اهداف طراح، طرح و پروفیل فلاشینگ و وظیفه و عملکرد آن از انواع مختلفی از ورق های روغنی، سیاه، گالوانیزه و گالوانیزه رنگی در ضخامت های دلخواه قابل تولید است.

برای استفاده از فلاشینگ (Flashing) در سقف های شیروانی معمولاً این ابزار بر روی آخرین پروفیل سازه شیروانی جوش ( یا پرچ) شده و در زیر ورق های شیروانی قرار می گیرد.

معمولاً نمای شیروانی بر روی آخرین پروفیل جوش شده و ورق های شیروانی بر روی آن قرار می گیرد. نمای شیروانی در طرح های متنوعی قابل تولید و عرضه می باشد. با توجه به نوع خرپا و سازه و ارتفاع مفیدی که از نمای شیروانی انتظار می رود و همچنین با توجه به نوع نما از سایزها و طرح های متنوع می توان استفاده نمود.

دیوار های پانلی , تلفن کارخانه ساندویچ پانل ماموت , مشخصات فنی ساندویچ پانل ماموت , ساندویچ پانل ماموت , ساندویچ پانل ماموت پانل , سقف پانل ماموت , ساندویچ پانل ماموت سردخانه ای , مشخصات پانل سردخانه ای , نحوه نصب پانل سردخانه ایف ماموت , شرکت تولیدی ساندویچ پانل ماموت

دیوار های پانلی , تلفن کارخانه ساندویچ پانل ماموت , مشخصات فنی ساندویچ پانل ماموت , ساندویچ پانل ماموت , ساندویچ پانل ماموت پانل , سقف پانل ماموت , ساندویچ پانل ماموت سردخانه ای , مشخصات پانل سردخانه ای